stavební společnost

O společnosti

Stavební firma W.A.K., spol. s r.o. byla založena v roce 1992. V roce 2017 tedy slavíme 25 let své existence! Jsme brněnskou stavební firmou, působíme převážně v Brně a Jihomoravském kraji. Díky dlouholeté praxi v místních podmínkách můžeme nabídnout zákazníkovi optimální řešení v dostupných cenách. Realizujeme občanskou a průmyslovou výstavbu a výstavbu rodinných domů včetně inženýrských sítí.

Z dalších činností společnosti je to také například provádění zateplovacích systémů na budovách, půdních nástaveb, rekonstrukcí bytového fondu a výstavby bytových domů. V minulých letech W.A.K. realizoval jak náročné opravy historických fasád, tak provádění vnitřních omítek na klenbách včetně chemických izolací zdiva.

V našich řadách je více než polovina kmenových pracovníků základních profesních skladeb, které jsou nezbytné pro komplexní výstavbu staveb rozličného typu i velikosti a pro jejich údržbu. Naši zaměstnanci, kteří práce provádí, jsou profesně a odborně na výši. Ovládají také technologie malířských a štukatérských prací. Vedoucí pracovníci, přímo řídící výrobu, jsou zkušenými odborníky, kteří odevzdali ve smluvně sjednaných termínech řadu náročných staveb.

Další činností, kterou se zabýváme, je správa a údržba komunikací. Disponujeme kvalitní mechanizací a zajišťujeme zimní i letní údržbu pro město Brno. Především se jedná o opravy vozovek a chodníků, odklízení sněhu, sečení trávy, sypání chodníků a vozovek. Poskytujeme rovněž kontejnerovou dopravu a pronájem mechanizace za přijatelné ceny.

V oblasti plynárenství jsme realizovali zakázky pro společnost NET4GAS a disponujeme zkušenostmi z výstavby kompresní stanice v Kralicích nad Oslavou.

W.A.K., spol. s r.o. je držitelem certifikátů kvality ISO 9001:2001, ochrany životního prostředí ISO 14001 a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci OHSAS 18001. Certifikáty ISO naleznete zde.
Naše společnost se ve své činnosti řídí politikou integrovaného systému řízení.

Tel.: +420 515 908 884
Mobil: +420 602 721 685
E-mail: wak@wak.cz

AKTUALITY


NABÍDNĚTE PŮDNÍ PROSTOR V BRNĚ!
Vaši půdu vykoupíme a zrenovujeme,
čímž dojde ke zhodnocení celého objektu!

NABÍDNĚTE POZEMEK!
Chcete prodat pozemek? Nabídněte ho nám!
Postaráme se o jeho další využití!


REFERENCE - Čápkova
odstranění graffiti

Oprava fasády a dlažby na ul. Čápkova, Brno
...více informací

REFERENCE - Autoservis
odstranění graffiti

Administrativní budova a autoservis
...více informací

REFERENCE - Bytový dům Moravany
odstranění graffiti

Výstavba bytového domu v Moravanech
...více informací

Copyright © 2020 W.A.K., spol. s r.o. - stavební firma