Logotype

O společnosti


Firma W.A.K., spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Za dlouholeté působení na brněnském a jihomoravském stavebním trhu jsme zrealizovali velké množství projektů v oblasti občanské a průmyslové výstavby, včetně výstavby rodinných domů a inženýrských sítí.

Ze stavební činnosti se naše firma v posledních letech specializuje na výstavbu zpevněných ploch, opravy komunikací, výstavbu a opravu odvodňovacích systémů, zateplovací systémy ETICS, půdní nástavby, rekonstrukce bytového fondu a výstavby bytových domů. V minulých letech W.A.K. realizoval jak náročné opravy historických fasád, tak provádění vnitřních omítek na klenbách včetně chemických izolací zdiva. V posledních letech se specializujeme na opravy komunikací.

Další činností, kterou se firma zabývá, je správa a údržba komunikací. Disponujeme kvalitní mechanizací a zajišťujeme zimní i letní údržbu pro město Brno. Především se jedná o opravy vozovek a chodníků, odklízení sněhu, sečení trávy, sypání chodníků a vozovek. Poskytujeme rovněž kontejnerovou dopravu a pronájem mechanizace za přijatelné ceny.

V areálu zázemí naší firmy štípeme palivové dříví na otop, které si můžete u nás zakoupit. Ve stejném areálu firma provozuje ubytovací zařízení pro 55 lidí ve dvou až čtyřlůžkových pokojích.

W.A.K., spol. s r.o. je držitelem certifikátů kvality ISO 9001, ochrany životního prostředí ISO 14001 a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci OHSAS 18001. Naše společnost se ve své činnosti řídí politikou integrovaného systému řízení.